Logo Biblioteki Miejskiej im. Henryka Sienkiewicza w Górze

KONKURS PLASTYCZNY „BIBLIOTEKA. LUBIĘ TU BYĆ” – PODSUMOWANIE

Ocena 0/5

W piątek, 16 maja o godz. 11:00 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Temat „Biblioteka. Lubię tu być” stał się inspiracją do stworzenia wielu barwnych i pomysłowych prac.

Podczas spotkania nagrodziliśmy autorów najciekawszych prac. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom!

Laureaci konkursu:

I kategoria – uczniowie klas I–IV

• I - miejsce - Szymon Tomczak

• II miejsce - Wiktoria Tabaka

• III miejsce - Kinga Szymaniak

Wyróżnienia: Wiktoria Rybczyńska, Antonina Krowicka

II kategoria – uczniowie klas V–VIII

• I miejsce - Maja Pacholska

• II miejsce - Martyna Trofluk

• III miejsce - Aleksandra Witkowska

Wyróżnienie: Paweł Biegański

III kategoria – uczniowie szkół ponadpodstawowych

• I miejsce - Anna Niżałowska

• II - miejsce Rozalia Cieliczka

• III miejsce - Emilia Kulhawiec

W konkursie udział wzięli uczniowie m.in. ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3 w Górze, szkół w Ślubowie i Witoszycach, a także Liceum Ogólnokształcącego w Górze. Serdecznie dziękujemy szkołom i rodzicom za zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywnego korzystania z oferty biblioteki oraz wspieranie ich pasji.

Dziękujemy za wspólne świętowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych inicjatywach biblioteki!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności