Logo Biblioteki Miejskiej im. Henryka Sienkiewicza w Górze

NOC BIBLIOTEK – NOCNE GRANIE

Ocena 0/5

NOC BIBLIOTEK – NOCNE GRANIE

 

Tegoroczna Noc Bibliotek to nie tylko koncert i wystawa, ale także wyjątkowe Nocne granie!

Do północy biblioteka tętniła życiem – od kilkulatków po dorosłych, wszyscy znaleźli coś dla siebie. Największą popularnością cieszyły się gry karciane, planszówki, a młodsze pokolenie chętnie sięgało po Xboxa i Kinecta. W całym Oddziale Dziecięcym rozbrzmiewały emocje, śmiech i dobra zabawa.

Był to pierwszy raz, kiedy biblioteka była otwarta tak długo – i widząc Państwa zainteresowanie, jesteśmy przekonani, że nie ostatni! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, a naszemu partnerowi – ENEA Oświetlenie sp. z o.o. – za wsparcie wydarzenia.

Galeria zdjęć

21 22 23 25 26 LOGO KONTR
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności