Logo Biblioteki Miejskiej im. Henryka Sienkiewicza w Górze

SPOTKANIE AUTORSKIE Z WERONIKĄ ANCEROWICZ

Ocena 0/5

W piątek, 21 marca, odbyło się niezwykłe spotkanie autorskie z Weroniką Ancerowicz. Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wejściówek. Niecałe sto osób miało okazję wysłuchać opowieści o inspiracjach Weroniki, zadać jej pytania i usłyszeć więcej o aktualnie powstającej serii „Królestwo Kart”.

Po rozmowie Weronika poświęciła chwilę każdemu chętnemu, podpisując książki i rozmawiając z czytelnikami. Niektórzy uczestnicy wręczyli autorce drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i stworzenie niezwykłej atmosfery. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów – wkrótce będziemy informować o kolejnych ciekawych wydarzeniach!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności