Logo Biblioteki Miejskiej im. Henryka Sienkiewicza w Górze

SPOTKANIE KLUBU BIBLIOTECZNEGO

Ocena 0/5

SPOTKANIE KLUBU BIBLIOTECZNEGO

Zajęcia z gry w karty dla dzieci w wieku 9–13 lat – gramy w Kuku i Kenta! 

2 kwietnia 2025 r. (środa)

Godzina 14:00–15:30/16:00

Oddział Dziecięcy, Biblioteka Miejska w Górze

W ramach Klubu Bibliotecznego zapraszamy dzieci na wiosenne spotkanie z grami karcianymi! Tym razem nauczymy się zasad dwóch popularnych gier: Kuku i Kent.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności