Logo Biblioteki Miejskiej im. Henryka Sienkiewicza w Górze

SPOTKANIE Z DZIEĆMI W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W GÓRZE

Ocena 0/5

We wtorkowy poranek spotkaliśmy się z dziećmi w bibliotece, pośród książek, żeby porozmawiać o... KSIĄŻKACH właśnie! Nie tylko śpiewaliśmy o książeczkach, ale również czytaliśmy, budowaliśmy wieżę z książek, zastanawialiśmy się, czy kucharz może być PISARZEM.... Mówiliśmy o tym, jak kiedyś pisano książki, a jak pisze się książki dziś! Nawet same dzieci próbowały pisać na maszynie i jak bohater książki "Najwyższa na świecie wieża z książek" Rocio Boniili wyobrażali sobie, że same wzlatują dzięki wyobraźni z największej wieży na samolocikach, które samodzielnie mogły wykonać!
Serdecznie dziękujemy za przemiły poranek!!!  
#wartoczytać #czytamy #ksiażki #dladzieci #biblioteka #spotkanie

Galeria zdjęć

SPOTKANIE Z DZIEĆMI W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W GÓRZE 8 SPOTKANIE Z DZIEĆMI W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W GÓRZE 7 SPOTKANIE Z DZIEĆMI W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W GÓRZE 6 SPOTKANIE Z DZIEĆMI W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W GÓRZE 5 SPOTKANIE Z DZIEĆMI W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W GÓRZE 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności