Logo Biblioteki Miejskiej im. Henryka Sienkiewicza w Górze

ŚWIĄTECZNA OPOWIEŚC O CHOINCE

Ocena 0/5

16 grudnia - w Filii Bibliotecznej w Czerninie miało miejsce premierowe przedstawienie Teatru Dwie Filie pt. „Świąteczna opowieść o choince”.

Wśród zaproszonych gości była górowska Sekcja Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego, Klub Rękodzieła z Chróściny, nauczyciele i dzieci z Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole z Czerniny oraz Pani Magdalena Łabuz z Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Rydzyny.

Pięknie wykonane lalki, scenografia, mądry scenariusz i wspaniała gra aktorska połączona z dobrą zabawą, sprawiły ogromną radość widzom. Dzieci z zachwytem patrzyły na jaśniejącą świątecznym blaskiem choinkę podarowaną przez Nadleśnictwo Góra Śląska.

Aktorzy Teatru Dwie Filie pięknie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego by ten świąteczny czas spędzić razem. Za wszystkie miłe słowa, za serdeczność, życzliwość, za emocje, brawa i uśmiech

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności