„CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE” - SPOTKANIE AUTORSKIE Z TWÓRCAMI Z GÓRY I OKOLIC
Za nami wyjątkowe spotkanie autorskie z Moniką Stachniuk, Teresą Woźniak i Norbertem Górą, które odbyło się w ramach XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Była to rozmowa nie tylko o książkach, pisaniu, inspiracjach i twórczej drodze, ale także o osobach, które stoją za swoją twórczością. Nasi goście dali się poznać jako ludzie pełni pasji, wrażliwości, poczucia humoru i otwartości, a jednocześnie jako twórcy będący ważną częścią naszej lokalnej społeczności.
Spotkanie stało się okazją do bliższego poznania ich doświadczeń, spojrzenia na literaturę i różnych dróg prowadzących do tworzenia. Dziękujemy naszym gościom za szczerość, serdeczność i podzielenie się swoją historią, a publiczności - za obecność i wspólnie spędzony wieczór.
.png)
.png)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!